V šolskem letu 2002/2003 se lahko naši učenci pohvalijo z naslednjimi priznanji in nagradami:

SLOVENŠČINA

·          12 bronastih Cankarjevih priznanj

·          2 srebrni priznanji: Jan Kejžar, Alja Matelič

ANGLEŠČINA

·          7 bronastih priznanj

·          1 zlato priznanje: Helena Jagodic

ZGODOVINA

·          2 bronasti priznanji

·          2 srebrni priznanji: Helena Jagodic, Klemen Grobin

GEOGRAFIJA

·          3 bronasta priznanja

MATEMATIKA

·          49 bronastih priznanj

·          6 srebrnih priznanj: Rok Heiligstein, Sabina Mulej, Brina Škoda, Miha Berginc, Jan Kejžar, Miha Berginc, Matija Kovač

·          1 zlato priznanje: Jan Kejžar

FIZIKA

·          11 bronastih Stefanovih priznanj

·          2 srebrni priznanji: Jan Kejžar, Amadej Parfant

O SLADKORNI BOLEZNI

·          3 bronasta priznanja

·          2 srebrni priznanji: Anja Kerš, Alja Matelič

·          1 zlato priznanje: Klemen Grobin

KEMIJA

·          6 bronastih Preglovih priznanj

·          1 srebrno priznanje: Matija Kovač

·          2 zlati priznanji: Klemen Grobin, Jan Kejžar

RAČUNALNIŠTVO

·          udeleženec državnega tekmovanja: Jan Kejžar            

 

VESELA ŠOLA

·          34 udeležencev tekmovanja II. stopnje

·          9 udeležencev državnega tekmovanja

·          3 državni prvaki: Jan Kejžar, Marija Malgaj, Lovro Tacol

LOGIKA

·          24 bronastih priznanj

·          1 srebrno priznanje: Jan Kejžar

MLADI TEHNIKI

·          državni prvak v kategoriji deltoidnih zmajev: Vid Poteko

RAZISKOVALNO DELO

·          6 raziskovalnih nalog

·          zlato priznanje za nalogo Oglaševanje v časniku Jutro leta 1925 na državnem srečanju raziskovalcev – osnovnošolcev; avtorici naloge: Helena Jagodic in Staša Kerstein

EPI READING BADGE      

·          83 priznanj, 8 knjižnih nagrad

BRALNA ZNAČKA

·          246 bralnih značk (55%), srečanje z Deso Muck

ŠPORT

·          najboljša športna šola v Mestni občini Celje

·          1. mesto na področnih prvenstvih v atletiki (deklice), nogometu (mlajši dečki) in vaterpolu

·          12. mesto na državnem prvenstvu v atletiki – ekipno (deklice)

·          9. mesto na državnem tekmovanju v teku na 1000 m: Suzana Grlič

LITERARNI NATEČAJI   

·          regijska nagrada na natečaju Evropa v šoli: Tjaša Cafuta

·          knjižna nagrada na natečaju Slovenskih železnic: Leja Dvoršek

LIKOVNI NATEČAJI

·          knjižna nagrada na natečaju Slovenskih železnic: Maša Kovač, Sabina Mulej

 

Nastop na medobčinskem srečanju gledaliških skupin in na reviji pevskih zborov.

Sprejem najboljših osmošolcev pri županu: Jana Lobe, Klemen Grobin, Helena Jagodic.